Przed ligowym weekendem

Przed ligowym weekendem

Wyjazd do Sandomierza oraz mecze u siebie z Limanovią i Grębałowianką to plan "żółto-czarnych" na zbliżający się weekend.

Pierwsza drużyna, chcąc utrzymać pozycję lidera, musi zdobyć z Wisłą Sandomierz komplet punktów. W tabeli nasi rywale zajmują miejsce spadkowe, z siedmiopunktową stratą do bezpiecznego miejsca. U siebie sandomierzanie potrafią jednak zawiesić wysoko poprzeczkę, o czym przekonała się m.in. Cracovia II, przegrywając 2:3. Ostatni weekend dla Wisły był mniej udany. Podopieczni trenera Chmury przegrali wysoko w Białej Podlaskiej 2:8. W sobotę przed "żółto-czarnymi" wyzwanie, z którym chcąc zachować czołową lokatę, muszą sobie poradzić.

Również w sobotę, do południa, przy Chałupnika, swój ligowy mecz rozegrają juniorzy. Prowadzona przez Piotra Góreckiego drużyna notuje wiosną bardzo dobre rezultaty i z Limanovią powalczy o piąte z rzędu zwycięstwo.

Coraz bliżej awansu do V ligi są rezerwy Wieczystej. Na koniec weekendu, w niedzielę o 18:00 "dwójka" u siebie podejmować będzie Grębałowiankę. Zwycięstwo w tym meczu, przy korzystnym układzie innych spotkań, może przybliżyć "żółto-czarnych" na krok do zrealizowania celu.

Wisła Sandomierz - Wieczysta Kraków
sobota, 13.05.2023 r. godz. 17:00

Wieczysta II Kraków - Grębałowianka Kraków
niedziela, 14.05.2023 r. godz. 18:00

Wieczysta Kraków - Limanovia Limanowa (juniorzy)
sobota, 13.05.2023 r. godz. 11:00