Przed ligowym weekendem

Przed ligowym weekendem

Drugi kwietniowy weekend spędzimy poza domem. Podopieczni trenera Peszko o ligowe punkty walczyć będą w Radzyniu Podlaskim, rezerwy w roli gospodarzy podejmować będą Radziszowiankę na stadionie Prądniczanki, a juniorzy wybierają się na mecz do Tarnowa.

"Żółto-czarni" mają za sobą trudniejsze dni. W poprzedniej kolejce w meczu z Podlasiem stracili pierwsze tej wiosny punkty. W tygodniu z kolei odpadli z rozgrywek Pucharu Polski po remisie i serii rzutów karnych z Wiślanami Jaśkowice. Okazją do rehabilitacji będzie z pewnością sobotni mecz z Orlętami Radzyń Podlaski. Mimo iż nasi rywale walczą o utrzymanie, to wiosną spisują się bardzo dobrze. Dość powiedzieć, że obok Wieczystej i Siarki Tarnobrzeg, Orlęta są ekipą, która w tym roku jeszcze nie przegrała. W sobotę zapowiada się interesujący mecz, który będzie też okazją do rewanżu za naszą porażkę z ubiegłego sezonu.

Niełatwe zadanie czeka również rezerwy Wieczystej. Podopieczni trenera Kubika na stadionie Prądniczanki podejmować będą trzecią w tabeli Radziszowiankę. To również będzie okazja do rewanżu, gdyż jesienią lepsi okazali się rywale, wygrywając 2:1.

Juniorzy w sobotnie przedpołudnie udadzą się do Tarnowa na mecz z zajmującą 11 miejsce w tabeli Małopolskiej Ligi Juniorów Unią Tarnów.

Orlęta Radzyń Podlaski - Wieczysta Kraków
sobota, 13.04.2024 r. godz. 14:00

Wieczysta II Kraków - Radziszowianka Radziszów
niedziela, 14.04.2024 r. godz. 18:30 (stadion KS Prądniczanka)

Unia Tarnów - Wieczysta Kraków (juniorzy)
sobota, 13.04.2024 r. godz. 10:00