Przed ligowym weekendem

Przed ligowym weekendem

"Żółto-czarnych" w najbliższą sobotę czeka mecz z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Dzień wcześniej swoje spotkanie przy Chałupnika rozegrają juniorzy. Rezerwy w najbliższy weekend pauzują.

Bilans ligowych potyczek Wieczystej z KSZO jest korzystny dla "żółto-czarnych". Komplet wygranych i czyste konto mogą jednak nieco zamazywać rzeczywistość. Każde z trzech dotychczasowych spotkań było niezwykle zacięte, a wynik do ostatnich sekund wisiał na włosku. Sobotni mecz dla "żółto-czarnych" też z pewnością łatwy nie będzie. Rywale, mimo iż w tym roku słabiej spisują się na wyjazdach, to będą chcieli udowodnić, że zasłużenie zajmują miejsce w czołówce tabeli. Mecz z KSZO będzie również wyjątkowy dla Sławomira Peszka, który jesienią właśnie w  meczu w Ostrowcu debiutował w roli trenera Wieczystej.

W najbliższy weekend odpoczywa drużyna rezerw, która ze względu na wycofanie Karpat Siepraw pauzuje w najbliższej kolejce.

Z kolei już w piątek mecz XX kolejki Małopolskiej Ligi Juniorów rozgrają nasi juniorzy. Rywalem będzie 12. w tabeli ULKS Korzenna.

Wieczysta Kraków - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
sobota, 20.04.2024 r. godz. 12:00

Wieczysta Kraków - ULKS Korzenna (juniorzy)
piątek, 19.04.2024 r. godz. 14:00