Przed ligowym weekendem

Przed ligowym weekendem

Podczas zbliżającego się weekendu sympatycy Wieczystej nie będą mogli narzekać na emocje. Oprócz meczu pierwszej drużyny swoje rozgrywki zainaugurują również rezerwy oraz juniorzy. Wszystkie trzy mecze rozegrane zostaną na wyjeździe.

W Białej Podlaskiej przy sztucznym oświetleniu o godz. 19:57 rozpoczną swój pierwszy wyjazdowy mecz w III lidze zawodnicy naszego pierwszego zespołu. Przy zapełnionym w komplecie nowooddanym do użytku stadionie miejscowe Podlasie będzie chciało urwać punkty "żółto-czarnym". W pierwszej kolejce nasi jutrzejsi rywale, podopieczni najmłodszego w lidze - 24-letniego trenera Artura Renkowskiego, zremisowali 2:2 w Chełmie z Chełmianką. 

Swój sezon po awansie do klasy okręgowej rozpoczynają również rezerwy. Na początek trafił się niełatwy rywal, który powinien walczyć o czołowe miejsca w lidze - Kmita Zabierzów. Mecz zostanie rozegrany w sobotę o godz. 11:00.

Swój debiutancki sezon w Małopolskiej Lidze Juniorów rozpoczną w niedzielę natomiast nasi juniorzy. O godz. 11:00 w Andrychowie o ligowe punkty będą walczyć z zawodnikami Beskidu.

Podlasie Biała Podlaska - Wieczysta Kraków
sobota, 13.08.2022 r. godz. 19:57

Kmita Zabierzów - Wieczysta II Kraków
sobota, 13.08.2022 r. godz. 11:00

Beskid Andrychów - Wieczysta Kraków (juniorzy)
niedziela, 14.08.2022 r. godz. 11:00