Przed ligowym weekendem

Przed ligowym weekendem

O dziesiątą z rzędu ligową wygraną będą w sobotę walczyć "żółto-czarni". Okazja do tego będzie wyjątkowa. Na Chałupnika przyjeżdża wicelider tabeli - Avia Świdnik.

W minionej kolejce dzięki wygranej z Chełmianką i wobec porażki Avii z Wisłoką "żółto-czarni" powiększyli przewagę w tabeli do 9 punktów. W sobotę podopieczni trenera Peszki staną przed szansą powiększania tej zaliczki. Drużyna Avii Świdnik mimo, że wiosną zanotowała kiepski start (1 wygrana, 2 porażki) jest dla Wieczystej rywalem niewygodnym. Dość powiedzieć, że w dotychczasowej historii ligowych pojedynków bilans nie jest korzystny dla nas. Jeden remis i dwie porażki w Świdniku świadczą, że jutro zapowiada się ciekawy i niełatwy mecz. 

Przypominamy, że wstęp jest darmowy, za okazaniem wejściówki, którą będzie można odbierać przed meczem przy wejściu od ulicy Chałupnika. Jest to jedyny sposób na otrzymanie wejściówki. Bramy stadionu będą otwarte od godziny 10:00. Ze względu na spore zainteresowanie, prosimy o możliwie wcześniejsze przybycie, aby każdy mógł swobodnie i bezpiecznie wejść na obiekt.

Swój pierwszy mecz w tym roku rozegrają również rezerwy Wieczystej. W I kolejce rundy wiosennej "żółto-czarni" na wyjeździe zagrają z KS Chełmek. 

Wieczysta Kraków - Avia Świdnik
sobota, 23.03.2024 r. godz. 12:00

KS Chełmek - Wieczysta II Kraków
sobota, 23.03.2024 r. godz. 15:00