Przed meczem z KS Wiązownica

Przed meczem z KS Wiązownica

W dobrych nastrojach po zwycięstwie z Avią Świdnik i serii 10 kolejnych wygranych będą przystępować do meczu w Wiązownicy zawodnicy Wieczystej. W Wielką Sobotę "żółto-czarni" będą chcieli podtrzymać dobrą passę.

Rywale z Podkarpacia zajmują obecnie 11 pozycję w tabeli. Wiosną lepiej spisują się w meczach wyjazdowych - zremisowali z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski i wygrali ostatnio z Wisłoką Dębica. U siebie ulegli Orlętom Radzyń Podlaski i zremisowali z Unią Tarnów. 

W historii meczów wzajemnych jesteśmy na plusie. Wiosną wygraliśmy przy Chałupnika 7:0. Bramki wtedy strzelali Paweł Łysiak i Manuel Torres (po dwie), Maciej Jankowski, Christoph Knasmullner oraz Sasa Zivec. Również w zeszłym sezonie bilans jest korzystny dla nas dzięki dwóm wygranym - na wyjeździe 3:1 i u siebie 2:1.

W Wiązownicy Wieczysta wystąpi osłabiona brakiem trenera Sławomira Peszko, który po czerwonej kartce jaką zobaczył w meczu z Avią Świdnik został zawieszony na 2 mecze.

Rezerwy i juniorzy swoje mecze rozegrali w czwartek. Wieczysta II pokonała Orła Piaski Wielkie 7:1. Juniorzy z kolei 5:1 zwyciężyli Wolanię Wola Rzędzińska.

KS Wiązownica - Wieczysta Kraków
sobota, 30.03.2024 r. godz. 13:30