Remis w ostatnim sparingu. Goczałkowice - Wieczysta 2:2.

W ostatnim meczu kontrolnym przedm rundy rewanżowej Wieczysta zremisowała z występującym w III lidze, gr. III LKS Goczałkowice-Zdrój 2:2.

W 14 minucie "żółto-czarni" objęli prowadzenie. Po akcji Karola Danielaka, na listę strzelców wpisał się pozyskany w tygodniu Maciej Twarowski. Wypożyczony z Jagielloni Białystok zawodnik do siatki trafić mógł kilka minut wcześniej, ale nie wykorzystał dogodnej okazji. Gospodarze odpowiedzieli w 27 minucie. Po rzucie rożnym do siatki trafił Jan Borek.

Druga połowa była toczona w dużo trudniejszych warunkach atmosferycznych i również zakończyła się remisem. Gole tym razem padały z rzutów karnych. Najpierw po faulu na Twarowskim z 11 metrów trafił Torres. 3 minut później po drugiej stronie boiska po zagraniu ręką Favorova, rzut karny wykorzystał Kiklaisz. W końcówce obie drużyny mogły strzelić zwycięską bramkę. Po rzucie wolnym Mariusza Magiery Wieczystą od utraty gola uratowały słupek i poprzeczką. W odpowiedzi do siatki trafił Majewski, ale arbiter gola nie uznał, dopatrując się wcześniej pozycji spalonej.

Sparing, 25.02.2023 r. godz. 12:00
LKS Goczałkowice-Zdrój - Wieczysta Kraków 2:2 (1:1)
Borek 27, Kiklaisz 76 (k) - Twarowski 14, Torres 73 (k)

Wieczysta: Mikułko - Asmelash (77 Kołodziej), Favorov, Koncewicz-Żyłka (64 Bujak), Klimczak (80 Bąk) - Torres, Majewski, Pietras, Kumah (70 Mišák) - Danielak, Twarowski