Rezerwy wygrywają z Rabą

Kolejną wygraną odnieśli zawodnicy drugiej drużyny Wieczystej. Podopieczni Łukasza Kubika pokonali dziś lidera III grupy klasy okręgowej – Rabę Dobczyce 5:2.

Do przerwy po bardzo dobrej grze i bramkach Pawła Słoniny i Damiana Burasa prowadziliśmy 3:0. Ten wynik nieco chyba uśpił czujność, gdyż w pierwszych minutach drugiej połowy rywale szybko zdobyli dwie bramki i w 7 minut zrobił się wynik 3:2. W 60 minucie trener Kubik dokonał trzech zmian, które zaowocowały uspokojeniem gry i dwoma kolejnymi trafieniami "żółto-czarnych". Na listę strzelców ponownie wpisał się Buras (z rzutu karnego), a wynik 5:2 ustalił Kalemba.