Kolejna wygrana rezerw

Od zwycięstwa do zwycięstwa w meczach sparingowych kroczy nasza drużyna rezerw. Dziś w kolejnym meczu kontrolnym podopieczni Łukasza Kubika pokonali przedstawiciela klasy okręgowej – KS Olkusz 5:1.

Pierwsza połowa była wyrównanym pojedynkiem z lekkim wskazaniem na „żółto-czarnych”. W 8. minucie Wieczysta objęła prowadzenia za sprawą Pachowicza. Chwilę później olkuszanie wyrównali, ale na przerwę prowadząc schodziła nasza drużyną po kolejnym trafieniu niezawodnego Pachowicza.

Druga połowa to już zdecydowana dominacja naszych zawodników, którzy konstruowali dużo składnych i kombinacyjnych akcji. Swoje trafienia dołożyli Sosnowski i Białas, a supersnajper Pachowicz skompletował hat-trick i Wieczysta zwyciężyła 5:1.

Sparing, 07.03.2021, godz. 15:00
Wieczysta II Kraków - KS Olkusz 5:1 (2:1)
Pachowcz 8, 25, 60, Sosnowski 49, Białas 75 - ? 12

Wieczysta II: Baka - Łazarczyk (70 Nosek), Fryc, Makuch, Niechciał - Gromulski (60 Białas), Sosnowski, Buras (75 Sroczyński), Banachowicz (55 Gawęcki), Suchan (55 Fudali) - Pachowicz (70 Palej)