Wiadomości

Wieczysta II – Prądniczanka II 7:0

Druga drużyna Wieczystej pokonała w sobotni wieczór rezerwy Prądniczanki. Podopieczni trenera Łukasza Kubika po trafieniach Szewczyka, Lincy, Piejaka, Urbańskiego i Słoniny wygrali 7:0.

Zwycięstwo po przerwie. Wieczysta – Unia 2:0.

Po bezbramkowej pierwszej połowie, „żółto-czarni” rozstrzygnęli mecz po przerwie. Po trafieniach Sławomira Peszko i Radosława Majewskiego pokonaliśmy Unię Oświęcim 2:0.

Przed ligowym weekendem

Zapraszamy na mecze naszych drużyn podczas zbliżającego się weekendu. Zagramy z Unią Oświęcim, rezerwami Prądniczanki i juniorami Orła Piaski Wielkie.

Juniorzy: Orzeł - Wieczysta 1:0

W rozegranym dziś zaległym meczu III kolejki okręgowej ligi juniorów Wieczystaj uległa Orłowi Piaski Wielkie 0:1.

Zaległości nadrobione. Hat-trick Peszki. Wieczysta – Węgrzce 8:0.

W zaległym meczu V kolejki Wieczysta pokonała TS Węgrzce 8:0. Mecz rozstrzygnął się już w pierwszej połowie, gdy żółto-czarni prowadzili pięcioma bramkami.

Z Garbarnią 2 listopada o 12:30

Poznaliśmy termin meczu 1/16 Fortuna Pucharu Polski z Garbarnią Kraków. Spotkanie rozegrane zostanie we wtorek 2 listopada o godz. 12:30 na naszym stadionie przy Chałupnika 16. Transmisję przeprowadzi telewizja Polsat Sport.

Odrabiamy zaległości

W środę 13 października rozegramy zaległe spotkanie V kolejki z TS Węgrzce. W pierwotnym terminie 28 sierpnia mecz nie doszedł do skutku ze względu na problemy zdrowotne przeciwników.

Czajkowski i Sawicki w kadrze pierwszej drużyny

Dwaj utalentowani zawodnicy drużyny juniorów - Kasper Czajkowski i Jakub Sawicki zostali włączeni do treningów pierwszej drużyny.

Akredytacje na mecz Wieczysta - TS Węgrzce i Wieczysta - Unia Oświęcim

Wystartował proces akredytacyjny na dwa najbliższe mecze Wieczystej Kraków z TS Węgrzce i z Unią Oświęcim, które zostaną rozegrane odpowiednio w najbliższą środę 13 października (o godz. 15:00) i w sobotę 16 października o godz. 11:00 przy Chałupnika.

Juniorzy: Bronowianka - Wieczysta 0:2

Kolejną wygraną na swoim koncie zanotowali juniorzy Wieczystej. Po trafieniach Dawida Vardanyana i Jakuba Sawickiego pokonali Bronowiankę 2:0.

Skromnie, ale pod kontrolą. Beskid - Wieczysta 0:1.

Gol Patrika Mišáka zapewnił Wieczystej 3 punkty na niełatwym terenie w Andrychowie. Mecz toczył się jednak cały czas pod dyktando „żółto-czarnych”.

Wanda - Wieczysta II 1:8

Po nieco niemrawym początku meczu, w drugiej połowie rozwiązał się worek z bramkami i druga drużyna Wieczysta pokonała wysoko Wandę Kraków.