Wiadomości

Wysoka wygrana rezerw. Wieczysta II - Orzeł 7:1.

W Wielki Czwartek na sztucznym boisku Hutnika rezerwy Wieczystej podejmowały Orła Piaski Wielkie. Po wygranej w I kolejce rundy wiosennej 2:1 w Chełmku tym razem "dwójka" wysoko pokonały rywala 7:1.

Dwa gole Wołosika. Chełmek - Wieczysta II 1:2.

W pierwszym meczu rundy wiosennej rezerwy Wieczystej pokonały KS Chełmek 2:1. Dwa razy do siatki gospodarzy, zapewniając wygraną "żółto-czarnym" trafił Jakub Wołosik.

Seria trwa. Wieczysta - Avia 2:0.

To była dziesiąta z rzędu wygrana Wieczystej. "Żółto-czarni" w meczu na szczycie pokonali Avię Świdnik 2:0 i zrobili milowy krok do celu, jakim jest awans do II ligi.

Przed ligowym weekendem

O dziesiątą z rzędu ligową wygraną będą w sobotę walczyć "żółto-czarni". Okazja do tego będzie wyjątkowa. Na Chałupnika przyjeżdża wicelider tabeli - Avia Świdnik.

Powiększamy przewagę. Chełmianka - Wieczysta 0:2.

Passa Wieczystej trwa. "Żółto-czarni" odnieśli dziewiąte z rzędu zwycięstwo, pokonując na wyjeździe Chełmiankę. Dzięki tej wygranej udało się powiększyć przewagę nad drugą w tabeli Avią Świdnik do 9 punktów. Za tydzień bezpośrednio starcie.

Przed meczem z Chełmianką

Na drugi wyjazdowy mecz w tym roku "żółto-czarni" udają się do Chełma. W sobotnie popołudnie będą rywalizować z piątą w tabeli Chełmianką Chełm.

Rozstrzygnęli po przerwie. Wieczysta - Garbarnia 4:0.

W derbowym meczu z Garbarnią po pierwszej połowie, w której obie drużyny miały swoje okazji, wynik był bezbramkowy. Po przerwie do roboty wzięli się "żółto-czarni" i czterokrotnie pokonali bramkarza gości.

Przed derbami z Garbarnią

Po dokładnie 105 dniach przerwy "żółto-czarni" wybiegną na murawę stadionu przy Chałupnika. W sobotnim derbowym spotkaniu naszym rywalem będzie Garbarnia Kraków.

Akredytacje na mecze domowe w rundzie wiosennej

Wystartował proces akredytacyjny na mecze domowe Wieczystej Kraków w III lidze w rundzie wiosennej 2024 r.

Trzy punkty na początek. Wiślanie - Wieczysta 0:1.

"Żółto-czarni" rundę rewanżową zaczęli od wygranej. Skromne, ale niezwykle cenne 1:0 w Skawinie przedłużyło jesienną serię zwycięstw i umocniło Wieczystą na pozycji lidera tabeli.

Patryk Kołodziej wypożyczony do Wiślanych Jaśkowice

W najbliższej rundzie w żółto-czarnych barwach nie będziemy oglądać już Patryka Kołodzieja. 28-letni obrońca został wypożyczony do końca sezonu do Wiślan Jaśkowice.

Rozpoczynamy piłkarską wiosnę

Przerwa zimowa w sezonie 2023/24 dobiegła końca. W sobotę 2 marca „żółto-czarni” w Skawinie meczem z Wiślanami Jaśkowice inaugurują rundę rewanżową w III lidze gr. IV.