Odrobione straty po przerwie. Garbarnia - Wieczysta II 2:2.

Odrobione straty po przerwie. Garbarnia - Wieczysta II 2:2.

Rezerwy Wieczystej zremisowały na wyjeździe z Garbarnią Kraków 2:2, choć po pierwszej połowie przegrywały już dwoma bramkami. Gospodarze objęli prowadzenie w 20. minucie, a tuż przed przerwą podwyższyli wynik po rzucie karnym.

Po zmianie stron "żółto-czarni" szybko wrócili do gry. Najpierw w 49. minucie kontaktowego gola z rzutu karnego zdobył Krzysztof Szewczyk, a pięć minut później ponownie pewnie wykorzystał "jedenastkę", doprowadzając do wyrównania. Ostatecznie spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

Texom Małopolska 4. liga, 13.05.2026 r. godz. 17:30
Garbarnia Kraków - Wieczysta II Kraków 2:2 (2:0)
Wilk 20, Kutrzeba 40 (k) - Szewczyk 49 (k), 54 (k)

Żółte kartki: Gumula, Czubanowski, Rojek - Mikołajewski, Pietras, Gamrot
Sędziował: Rafał Arendarczyk

Wieczysta II: Soberka - Guzik, Mikołajewski (46 Babral), Kalemba, Zagrodzki - Szewczyk, Mras, Pietras, Gamrot, Linca (46 Ustupski) - Skoczeń