Przed ligowym weekendem

Przed ligowym weekendem

Sezon 2023/24 powoli dobiega do końca. W sobotę "żółto-czarni" rozegrają ostatni domowy mecz w III lidze z Czarnymi Połaniec. Zapraszamy na Chałupnika szczególnie naszych najmłodszych kibiców, dla których przygotowaliśmy wiele atrakcji z okazji Dnia Dziecka.

Dwa mecze zostały do końca sezonu w III lidze. Jutro przy Chałupnika w ostatnim meczu u siebie "żółto-czarni" podejmować będą Czarnych Połaniec. Obie drużyny w ostatniej kolejce poniosły porażki. Wcześniej jednak nasi rywale zanotowali passę 5 kolejnych wygranych. Liczymy, że pewna awansu Wieczysta i nasi rywale, którzy zapewniali sobie ligowy byt na kolejny sezon, stworzą interesujące widowisko. Zapraszamy w sobotnie południe szczególnie naszych najmłodszych kibiców, dla których z okazji Dnia Dziecka przygotowaliśmy wiele atrakcji (więcej tutaj).

Rezerwy swój mecz rozpoczną godzinę wcześniej w Giebułtowie. Po środowej wygranej w bezpośrednim meczu z Pcimianką do zajęcia pierwszego miejsca w lidze brakuje 3 punktów. Czy uda się je zdobyć w sobotniej rywalizacji z czwartą drużyną V ligi?

Do końca ligowego sezonu zmierzają rownież rozgrywki MLJ. W niedzielę nasi juniorzy podejmować będą ósmego w tabeli Glinika Gorlice.

Wieczysta Kraków - Czarni Połaniec
sobota, 01.06.2024 r. godz. 12:00

Jutrzenka Giebułtów - Wieczysta II Kraków
sobota, 01.06.2024 r. godz. 11:00

Wieczysta Kraków - Glinik Gorlice (juniorzy)
niedziela, 02.06.2024 r. godz. 10:00