Dzień Dziecka z Wieczystą!

Dzień Dziecka z Wieczystą!

Serdecznie zapraszamy na Dzień Dziecka z Wieczystą! W sobotnie południe, 1 czerwca, przy okazji meczu Wieczysta - Czarni Połaniec, czeka na Was mnóstwo atrakcji i niezapomnianych wrażeń. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!

Przygotowaliśmy dla Was różnorodne animacje, które rozbudzą wyobraźnię i zapewnią mnóstwo radości. Zabawy z chustą Klanzy, modelowanie balonów oraz tatuaże brokatowe to tylko niektóre z atrakcji. Nie zabraknie również facepaintingu, czyli malowania twarzy, które pozwoli dzieciom przemienić się w ulubione postacie lub zwierzęta. Wielkie bańki mydlane, wyrzut proszków holi oraz bitwa balonami na wodę zapewnią niesamowite wrażenia i mnóstwo śmiechu. Kreatywne dzieci będą miały okazję zbudować fantazyjne konstrukcje ze słomek.

Podczas wydarzenia organizujemy również konkursy z nagrodami, które odbędą się w przerwie lub po meczu. To doskonała okazja do zabawy i rywalizacji, w której każdy może wygrać atrakcyjne nagrody.

W naszej strefie warsztatowej odbędą się warsztaty slime, podczas których dzieci będą mogły tworzyć swoje własne, unikalne slime’y – kolorowe, elastyczne masy plastyczne, które można rozciągać, zgniatać i formować w różne kształty. Te popularne wśród dzieci substancje zapewniają nie tylko mnóstwo zabawy, ale także rozwijają kreatywność i zdolności manualne.

Nie zapominamy również o pysznościach w strefie gastro! Będziecie mogli skosztować świeżo przygotowanego popcornu oraz słodkiej waty cukrowej.

Dla najmłodszych przygotowaliśmy również dmuchańce: Tucan, basen z kulkami, zamek SMOK ze zjeżdżalnią oraz darty z siekierkami. Te atrakcje zapewnią mnóstwo radości i aktywnej zabawy.

Nie może Was zabraknąć na tej pełnej radości i zabawy imprezie! Przyjdźcie całymi rodzinami i spędźcie ten wyjątkowy dzień razem  z Wieczystą. Do zobaczenia w sobotę!