Lanie od wicelidera. Siarka - Wieczysta 6:2.

W meczu dwóch czołowych drużyn III ligi Siarka Tarnobrzeg rozbiła Wieczystą. Pewni awansu "żółto-czarni" mimo iż do przerwy prowadzili 1:0, to ponieśli wysoką porażkę z wiceliderem.

Tuż przed przerwą Michał Mak skorzystał z podania Tomasza Swędrowskiego oraz błędu obrońcy i zdobył gola do szatni dającego prowadzenie "żółto-czarnym". Był to zarazem pierwszy celny strzał Wieczystej na bramkę gospodarzy. Wcześniej konkretniejsza w sytuacjach bramkowych była Siarka, ale na przeszkodzie stawały słupki albo Bartosz Plewka.

W drugiej połowie do dobrej gry gospodarze dołożyli skuteczność i zupełnie rozjechali "żółto-czarnych" zdobywając aż 6 goli. Siarka grała dokładniej, szybciej i skuteczniej. Wieczysta zdołała odpowiedzieć tylko jednym golem, którego po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową zdobył Michał Fidziukiewicz.

III liga, gr. IV, 26.05.2024 r. godz. 17:00
Siarka Tarnobrzeg - Wieczysta Kraków 6:2 (0:1)