Przed ligowym weekendem

Przed ligowym weekendem

Ostatni weekend maja "żółto-czarni" spędzą na wyjeździe. Mimo, że losy awansu zarówno pierwszej jak i drugiej drużyny zostały już rozstrzygnięte, to najbliższa kolejka zapowiada się niezwykle interesująco.

Pierwsza drużyna w niedzielę zmierzy się z wiceliderem rozgrywek  Siarką Tarnobrzeg. Mimo iż będzie to "mecz o pietruszkę" to zapowiada się on niezwykle ciekawie. Wieczysta i Siarka to dwie najlepiej punktujące na wiosnę w lidze drużyny i można liczyć, że w Tarnobrzegu stworzą godne siebie widowisko.

W podobnej sytuacji jest druga drużyna "żółto-czarnych". Awans przyklepany został w minioną niedzielę, jednak wciąż pozostaje walka o pierwsze miejsce w tabeli. W sobotę podopieczni Łukasza Kubika zmierzą się z Sokoł Kocmyrzów, który również na wiosnę spisuję się bardzo dobrze i z pewnością tanio skóry nie sprzeda.

Ostatni wyjazdowy mecz w tym sezonie rozegrają nasi juniorzy. Podopieczni trenera Góreckiego zajmują obecnie 3. miejsce w Małopolskiej Lidze Juniorów i w niedzielne przedpołudnie zmierzą się z dwunastym w tabeli Górnikiem Wieliczka.

Siarka Tarnobrzeg - Wieczysta Kraków
niedziela, 26.05.2024 r., godz. 17:00

Sokół Kocmyrzów - Wieczysta II Kraków
sobota, 25.05.2024 r., godz. 18:00

Górnik Wieliczka - Wieczysta Kraków (juniorzy)
niedziela, 26.05.2024 r., godz. 10:30