Przed ligowym weekendem

Przed ligowym weekendem

Po wpadce w Nowym Targu "żółto-czarni" będą chcieli zrehabilitować się u siebie w meczu ze Świdniczanką. Cel pozostaje niezmienny - komplet punktów, który przybliży nas do awansu. Promocję do IV ligi mogą zapewnić sobie również rezerwy,  które zmierzą się z Tempem Białka.

Potknięcie w meczu z Podhalem odsunęło nieco możliwość zapewnienia sobie awansu do II ligi. Nie zmienia to jednak faktu, że celem "żółto-czarnych" w meczu z 11. w tabeli Świdniczanką będzie komplet punktów. W przypadku naszej sobotniej wygranej do awansu wystarczy nam remis w następnej kolejce w bezpośrednim meczu z Siarką Tarnobrzeg. Istnieje również scenariusz, w którym awans zostaje przyklepany w sobotę. By to się stało, oprócz naszej wygranej potrzebna jest porażka Siarki w Dębicy w meczu z Wisłoką.

W niedzielę swój mecz z Tempem Białka rozgrywać będą rezerwy. Tu również losy awansu mogą rozstrzygnąć się w tej kolejce, jednak warunków jest więcej. Oprócz własnej wygranej "żółto-czarni" muszą kibicować Pcimiance w meczu z Jutrzenką Giebułtów oraz Garbarni II w meczu z Radziszowianką.

Juniorzy o kolejne punkty w Małopolskiej Lidze Juniorów rywalizować będą z Kalwarianką. Mecz rozpocznie się w niedzielne południe na Suchych Stawach.

Wieczysta Kraków - Świdniczanka Świdnik
sobota, 18.05.2024 r. godz. 12:00

Wieczysta II Kraków - Tempo Białka
niedziela, 19.05.2024 t. godz. 19:00 (stadion KS Prądniczanka)

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska - Wieczysta Kraków (juniorzy)
niedziela, 19.05.2024 r. godz. 12:00