Druga wygrana na obozie. Wieczysta - Stupcanica 4:1.

W trzecim meczu podczas obozu w tureckim Belek "żółto-czarni" odnieśli drugą wygraną, pokonując wicelidera bośniackiej II ligi - Stupcanicę Olovo 4:1.

Wieczysta szybko objęła prowadzenie. W polu karnym faulowany był Michał Fidziukiewicz i arbiter podyktował rzut karny. Z 11 metrów Manuel Torres trafił w słupek, ale Fidziukiewicz nie pomylił się, dobijając strzał Hiszpana. Na 2:0 do siatki ponownie trafił Fidziukiewicz, wykorzystując zagranie Torresa. Nasz napastnik hat-trick skompletował w 33 minucie, wykorzystując zamieszanie po akcji Szymona Kota. Przed przerwą rywale zdobyli kontaktową bramkę, wykorzystując rzut karny. "Żółto-czarni" na nic więcej już jednak nie pozwolili. W drugiej połowie na 7 minut przed końcem wynik na 4:1 strzałem zza połowy ustalił Christoph Knasmullner.

Sparing, 14.02.2024 r. godz. 14:00
Wieczysta Kraków - Stupcanica Olovo 4:1 (3:1)
Fidziukiewicz 7, 25, 33, Knasmullner 83 - ? 41 (k)

Wieczysta (I połowa): Plewka - Favorov, Kasolik, Pazdan, Pietrzak - Torres, Góralski, Jankowski, Trąbka, Kot - Fidziukiewicz

Wieczysta (II połowa): Plewka - Bąk, Rygiel, Skrobański, Kiedrowicz - Zivec, Slavchev, Bargiel, Knasmullner, Danielak - Mak