Remis przed obozem. Wieczysta - Goczałkowice 2:2.

W ostatnim meczu sparingowym przed wyjazdem na obóz "żółto-czarni" zremisowali 2:2 z przedstawicielem III ligi gr. III - LKS Goczałkowice.

Goście na początku drugiej połowy prowadzili już 2:0 po dwóch golach testowanego Łukasza Zejdlera. Później jednak do głosu doszli nasi zawodnicy. Kontaktową bramkę zdobył Michał Fidziukiewicz, a tuż przed końcem meczu pięknym uderzeniem z dystansu wyrównał Mateusz Gamrot. W najbliższy wtorek Wieczysta wylatuje na obóz do tureckiego Belek, gdzie rozegrane zostaną kolejne mecze sparingowe.

Sparing, 03.02.2024 r. godz. 11:00
Wieczysta Kraków - LKS Goczałkowice-Zdrój 2:2 (0:1)
Fidziukiewicz 59, Gamrot 89 - Zajdler 31, 54

Wieczysta (I połowa): Plewka - Krzywiecki, Rygiel, Pazdan, Pietrzak - Danielak, Swędrowski, Bargiel, Żivec, Kot - Jankowski

Wieczysta (II połowa): Letkiewicz - Asmelash (74 Wołosik), Rygiel, Skrobański, Bąk - Torres, Knasmullner, Gamrot, Trąbka, Kiedrowicz - Fidziukiewicz