Przed ligowym weekendem

Przed ligowym weekendem

Rozgrywki ligowe powoli zmierzają do końca. W Święto Niepodległości "żółto-czarni" rozegrają trzy wyjazdowe spotkania: pierwsza drużyna w Połańcu, rezerwy w Osieku, a juniorzy w Ochojnie. 

Połaniec będzie miejscem ostatniego meczu wyjazdowego "żółto-czarnych" w tym roku. Wieczysta notuje obecnie serię 3 kolejnych wygranych. Nasi rywale ostatnio natomiast złapali lekką zadyszkę i od 3 kolejek nie wygrali meczu. Sobotnie spotkanie do łatwych na pewno nie będzie należeć. Czarni to drużyna bardzo mocna u siebie. W tym sezonie tylko raz schodziła pokonana w roli gospodarza. Pamiętać również należy o meczu sprzed roku przegranego przez nas 1:2. Mamy nadzieję, że tym razem "żółto-czarni zaprezentują się dużo lepiej i do Krakowa wrócą z trzema punktami. 

Rezerwy Wieczystej w sobotę rozegrają również ostatni wyjazdowy mecz w tym sezonie i również z rywalem, który dał nam się wcześniej we znaki. W maju w rywalizacji o finał Małopolskiego Pucharu Polski lepsza od "dwójki" okazała się Spójnia Osiek Zimnodół-Zawada. Okazją do rewanżu będzie mecz ligowy. W V lidze gr. zachodniej obie drużyny mają odmienne cele. "Żółto-czarni" plasują się w ścisłej czołówce, rywale natomiast zbierają punkty potrzebna do walki o utrzymanie w lidze, zajmując przedostatnie miejsce w tabeli.

Ligową rywalizację w tym roku kończą nasi juniorzy. Podopieczni trenera Góreckiego zajmują 6 miejsce w Małopolskiej Lidze Juniorów i w sobotę zmierzą się z ostatnią w tabeli AP Profi.

Wieczysta Kraków - Czarni Połaniec
sobota, 11.11.2023 r. godz. 14:00

Spójnia Osiek Zimnodół-Zawada - Wieczysta II Kraków
sobota, 11.11.2023 r. godz. 11:00

AP Profi - Wieczysta Kraków (juniorzy)
sobota, 11.11.2023 r. godz. 11:00