Przed ligowym weekendem

Przed ligowym weekendem

W nadchodzący weekend kibice "żółto-czarnych" będą mieli okazję dopingować swoją drużynę na trzech różnych frontach. Pierwsza drużyna, rezerwy oraz juniorzy Wieczystej będą podejmować swoich rywali w roli gospodarza, ale tylko jeden mecz zostanie rozegranych przy Chałupnika.

W sobotę w południe przy Chałupnika "żółto-czarni" podejmują Siarkę Tarnobrzeg. Zważywszy na formę obu drużyn, mecz zapowiada się niezwykle interesująco. Obie drużyny w tabeli dzieli różnica  zaledwie 3 punktów. Wieczysta plasuje się na szczycie tabeli, podczas gdy goście o 2 pozycje niżej, ustępując drugiej Avii Świdnik tylko gorszym bilansem bramkowym.

Po emocjach związanych z meczem pierwszej drużyny kibice będą mogli przemieścić się na stadion Prądniczanki przy ul. Boboli, gdzie o 16:00 rezerwy Wieczystej podejmą Jutrzenkę Giebułtów. To również spotkanie zespołów z czołówki tabeli. Wieczysta II jest trzecia, Jutrzenka natomiast zajmuje pozycję piątą, tracąc do "żółto-czarnych" 4 punkty.

W niedzielę trudne zadanie czeka także juniorów Wieczystej. W roli gospodarze, ale na boisku w Staniątkach rozegrają mecz z wiceliderem tabeli Małopolskiej Ligi Juniorów - Puszczą Niepołomice.

Wieczysta Kraków - Siarka Tarnobrzeg
sobota, 04.11.2023 r., godz. 12:00

Wieczysta II Kraków - Jutrzenka Giebułtów
sobota, 04.11.2023 r., godz. 16:00

Wieczysta Kraków - Puszcza Niepołomice (juniorzy)
niedziela, 05.11.2023 r., godz. 9:00