Przed ligowym weekendem

Przed ligowym weekendem

Ostatni weekend października "żółto-czarni" spędzą poza domem. Już w piątek w Świdniku drużyna trenera Peszki o punkty walczyć będzie ze Świdniczanką. W niedzielę na wyjazdach zagrają też nasze rezerwy z Pcimianką i juniorzy z Wolanią Wola Rzędzińska.

W piątkowy wieczór "żółto-czarni" rozpoczną przedostatni wyjazdowy mecz w tym roku. Rywalem będzie zajmująca 11 miejsce w tabeli Świdniczanka. Gospodarze to beniaminek III ligi, który do tej pory zwyciężał pięciokrotnie. W ostatnich kolejkach rywale wygrane mecze przeplatali porażkami. Wieczysta z kolei po dwóch wyjazdowych remisach w ubiegłym tygodniu po zaciętym meczu pokonała minimalnie Podhale Nowy Targ 1:0.

Trudne zadanie czeka również rezerwy Wieczystej, które wskoczyły ostatnio na pozycję lidera tabeli V ligi. W niedzielę lokatę tę będzie trzeba bronić w meczu z wiceliderem - Pcimianką Pcim.

O szóstą wygraną w sezonie walczą juniorzy Wieczystej. Ich przeciwnikiem w niedzielę będzie Wolania Wola Rzędzińska, która zajmuję ósmą lokatę i ma na koncie 3 punkty mniej niż "żółto-czarni".

Świdniczanka Świdnik - Wieczysta Kraków
piątek, 27.10.2023 r. godz. 19:00

Pcimianka Pcim - Wieczysta II Kraków
niedziela, 29.10.2023 r. godz. 14:00

Wolania Wola Rzędzińska - Wieczysta Kraków (juniorzy)
niedziela, 29.10.2023 r. godz. 11:00