Przed ligowym weekendem

Przed ligowym weekendem

Po dwóch kolejnych wyjazdach "żółto-czarni" wracają na Chałupnika. W sobotę pierwsza drużyna podejmować będzie Podhale Nowy Targ, rezerwy jako gospodarz na stadionie Pradniczanki zmierzą się z Sokołem Kocmyrzów, a w niedzielę juniorzy zagrają z Limanovią.

Po dwóch wyjazdowych remisach "żółto-czarni" z niedosytem wracają na własny stadion. Wieczysta co prawda pozycję lidera utrzymała, ale brak zwycięstw w ostatnich meczach powodem do radości na pewno nie jest. Okazją do powrotu do wygranych będzie mecz z Podhalem Nowy Targ. Nasi sobotni rywale z pewnością nie mogą być usatysfakcjonowani swoimi dotychczasowymi rezultatami. Z 9 punktami na koncie zajmują 16 pozycję, a jedyna wygrana to walkower za sierpniowy mecz z Wiślanami Jaśkowice. 

Po meczu pierwszej drużyny do rywalizacji przystąpią rezerwy Wieczystej. Na stadionie Prądniczanki podejmować będą Sokoła Kocmyrzów, który do tego meczu przystępować będzie po dwóch porażkach. Nasi goście to jednak solidna drużyna i mimo ostatnich niepowodzeń z pewnością wysoko zawieszą poprzeczkę "żółto-czarnym".

Również po dwóch kolejnych porażkach do meczu w niedzielę przystępować będą nasi juniorzy. Zadanie niełatwe, gdyż rywalem będzie czwarta w tabeli Limanovia, która do tej pory z boiska pokonań schodziła jedynie dwa razy.

Wieczysta Kraków - Podhale Nowy Targ
sobota, 21.10.2023 r. godz. 12:00

Wieczysta II Kraków - Sokół Kocmyrzów
sobota, 21.10.2023 r. godz. 15:30 (stadion KS Prądniczanka)

Wieczysta Kraków - Limanovia Limanowa (juniorzy)
niedziela, 22.10.2023 r. godz. 11:00