Przed ligowym weekendem

Przed ligowym weekendem

Przed nami ligowe ostatki. W sobotę "żółto-czarni" rozegrają ostatni ligowy mecz przy Chałupnika w tym sezonie. Pewne już awansu rezerwy jadą do Wołowic, a juniorzy podejmować będą u siebie drugą w tabeli Garbarnię.

Podopieczni Wojciecha Łobodzińskiego nie mogą zaliczyć minionego miesiąca do udanych. Jedna ligowa wygrana (z Chełmianką), dwa remisy i dwie porażki spowodowały, że na finiszu rozgrywek "żółto-czarni" tracą 4 punkty do liderującej Stali Stalowa Wola.  W sobotę po raz ostatni w tym sezonie w meczu ligowym Wieczysta wystąpi w roli gospodarza. Rywalem będą Czarni Połaniec, którzy wiosną zdobyli punkt więcej niż nasza drużyna. Zapowiada się zatem ciekawy, choć niełatwy mecz.

Zapraszamy wszystkich w sobotnie południe na Chałupnika. Szczególnie naszych najmłodszych kibiców na organizowany Dzień Dziecka z Wieczystą. Przypominamy, że wstęp na mecz jest darmowy, za okazaniem wejściówki, które odbierać będzie można przed meczem przy wejściu od ul. Chałupnika. Jest to jedyny sposób na otrzymanie wejściówki. Zapraszamy!

Rezerwy Wieczystej zapewniły sobie awans do V ligi w ostatniej kolejce. W sobotę rozegrają mecz w Wołowicach. Rywalem będzie zajmujący przedostatnie miejsce w tabeli Piast.

Ciekawie zapowiada się też jutrzejszy mecz juniorów. "Żółto-czarni" przy Chałupnika podejmować będą drugą w tabeli Małopolskiej Ligi Juniorów Garbarnię Kraków.

Wieczysta Kraków - Czarni Połaniec
sobota, 03.06.2023 r. godz. 12:00

Piast Wołowice - Wieczysta II Kraków
sobota, 03.06.2023 r. godz. 11:00

Wieczysta Kraków - Garbarnia Kraków (juniorzy)
sobota, 03.06.2023 r. godz. 16:00