Dzień Dziecka z Wieczystą!

Dzień Dziecka z Wieczystą!

Zapraszamy wszystkich w sobotę, 3 czerwca na Dzień Dziecka z Wieczystą. Będziemy na Was czekać od godz. 10:30, przed meczem z Czarnymi Połaniec.

Przygotowaliśmy szereg atrakcji, które na pewno rozbudzą wyobraźnię i dostarczą mnóstwo radości. Przyjdźcie, by odkryć uroki naszych brokatowych tatuaży, które ożywią waszą skórę pięknymi wzorami. Dzieci z pewnością pokochają facepainting - kto nie chciałby stać się na chwilę tygrysem, motylem lub superbohaterem? 

Nie zabraknie również miejsca dla małych miłośników zwierząt dzięki naszemu balonowemu ZOO. Animacje, zabawy ruchowe oraz chusta Klanza sprawią, że cały dzień będzie pełen energii i śmiechu. A może marzycie o stworzeniu własnej bańki mydlanej lub baniek dymnych i pianowych? Nasz pokaz na pewno was zainspiruje!

Dla małych inżynierów mamy słomki konstrukcyjne, a dla artystów - malowanie wielkoformatowe farbami. 

Przygotowaliśmy również całą gamę konkursów. Czy dasz radę pokonać nasz mini tor przeszkód? A może wolisz sprawdzić swoje siły w przeciąganiu liny? Z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Mamy także rzut do celu, warsztaty slime, sensoplastykę i wyrzut proszków HOLI. A na koniec - pyszna wata cukrowa!

To jeszcze nie wszystko! Dla fanów aktywności fizycznej mamy zamek dmuchany - skakaniec oraz serię konkursów sportowych organizowanych przez R-Gol. 

Czekamy na was w Wieczystej - będzie to dzień pełen emocji, radości i niezapomnianych wrażeń. Do zobaczenia!