Przed ligowym weekendem

Przed ligowym weekendem

Ligowe rozgrywki wkraczają w decydującą fazę. "Żółto-czarnych" czeka trudny mecz w Świdniku. Rezerwy już w niedzielę mogą zapewnić sobie awans. Juniorzy jadą po punkty do Gorlic.

Blado wygląda bilans "żółto-czarnych" w trzech ostatnich meczach. Podopieczni trenera Łobodzińskiego zdobyli zaledwie 2 punkty na 9 możliwych. Mimo tego Wieczysta wciąż liczy się w walce o czołową lokatę. Trzeba jednak przerwać serię meczów bez zwycięstwa i przywieźć w sobotę do Krakowa komplet punktów. Zadanie łatwe nie będzie. Rywalem Wieczystej będzie trzecia siła naszej grupy III ligi - Avia Świdnik. 

Rezerwy Wieczystej mają zaplanowany mecz na niedzielne przedpołudnie przeciwko Kaszowiance. Wygrana w tej rywalizacji zapewni im awans do V ligi. Mecz zapowiada się niezwykle interesująco, nie tylko z powodu potencjalnego awansu. Kaszowianka, obok rezerw Wieczystej, jest drużyną, która zdobywa najwięcej punktów w lidze tej wiosny.

Juniorzy, po efektownym triumfie 6:0 w zeszłotygodniowym meczu w Wieliczce wybierają się na kolejny wyjazd. W sobotę w Gorlicach zmierzą się z Glinikiem.

Avia Świdnik - Wieczysta Kraków
sobota, 27.05.2023 r. godz. 17:00

Wieczysta II Kraków - Kaszowianka Kaszów
niedziela, 28.05.2023 r. godz. 11:00

Wieczysta Kraków - Glinik Gorlice (juniorzy)
sobota, 17.05.2023 r. godz. 10:00