Przed ligowym weekendem

Przed ligowym weekendem

Po remisie w Sandomierzu w sobotę w południu "żółto-czarni" będą chcieli wrócić do passy wygranych i pokonać Wisłokę Dębica. Rezerwy i juniorzy swoje mecze rozegrają na wyjazdach - w Dojazdowie i Wieliczce.

Wisłoka Dębica to jeden z najstarszych klubów w Polsce. "Biało-zieloni" zostali założeni w 1908 roku. Na II-ligowym poziomie dębiczanie spędzili 11 sezonów. Obecnie od sezonu 2019/20 występują w III lidze. Jesienią Wisłoka u siebie sprawiła niespodziankę, wygrywając z Wieczystą 3:1. Obecnie drużyna prowadzona przez Bartosza Zołotara zajmuje ósme miejsce w tabeli.

Przypominamy, że wstęp na mecz jest darmowy, za okazaniem wejściówki, które odbierać będzie można przed meczem przy wejściu od ul. Chałupnika. Jest to jedyny sposób na otrzymanie wejściówki. Zapraszamy!

Godzinę po rozpoczęciu meczu w Krakowie, w pobliskim Dojazdowie swój mecz z Partyzantem rozpoczną rezerwy Wieczystej. Partyzant to jedna z dwóch drużyn, którym udało się urwać punkty Wieczystej II - jesienią padł remis 2:2.

Juniorzy swój mecz rozgrywać będą w niedzielne przedpołudnie. Po dwóch pechowych porażkach w minionym tygodniu, o powrót na zwycięską ścieżkę podopieczni trenera Góreckiego powalczą z Górnikiem Wieliczka.

Wieczysta Kraków - Wisłoka Dębica
sobota, 20.05.2023 r. godz. 12:00

Partyzant Dojazdów - Wieczysta II Kraków
sobota, 20.05.2023 r. godz. 13:00

Górnik Wieliczka - Wieczysta Kraków (juniorzy)
niedziela, 21.05.2023 r. godz. 10:30