Awans rozstrzygnięty w kwadrans. Beskid - Wieczysta 0:6

Wystarczyło 15 minut, aby rozstrzygnęły się losy awansu do półfinału Małopolskiego Pucharu Polski. Wieczysta nie dała szans Beskidowi Andrychów, wygrywając 6:0.

Już pierwsza akcja przyniosła gola "żółto-czarnym". Strzał z dystansu Maksymiliana Hebla zaskoczył bramkarza gospodarzy. Chwilę później po dośrodkowaniu z rzutu wolnego do bramki trafił Maciej Twarowski. Ten sam zawodnik w kolejne 11 minut skompletował hat-trick. Do siatki Beskidu raz jeszcze trafił Hebel, a w drugiej połowie wynik uderzeniem zza pola karnego ustalił Wiktor Głogowski.

W półfinale "żółto-czarni" zmierzą się z ligowym rywalem - Podhalem Nowy Targ.

Małopolski Puchar Polski, 16.05.2023 r. godz. 17:30
Beskid Andrychów - Wieczysta Kraków 0:6 (0:5)