Przed ligowym weekendem

Przed ligowym weekendem

Przed nami sobota pełna emocji sportowych. Przy Chałupnika podejmować będziemy Chełmiankę Chełm. W tym czasie rezerwy rozgrywać będą swój wyjazdowy mecz z Kablem. Po południu z kolei o kolejne zwycięstwo powalczą juniorzy.

Chełmianka założona została w 1955 roku. Klub najwyżej występował na poziomie III ligi i obecnie (z roczną przerwą) występuje na tym poziomie od sezonu 2010/11. W minionych rozgrywkach Chełmianka zajęła drugie miejsce w tabeli, długo walcząc o awans do II ligi z Siarką Tarnobrzeg. Bieżący sezon nie jest już tak udany. Podopieczni trenera Artura Bożyka zajmują 12 miejsce w tabeli, mając na koncie 30 punktów. Jesienią w Chełmie lepsi byli "żółto-czarni", którzy po golu Daniela Hoyo Kowalskiego wygrali 1:0.

Przypominamy, że wstęp na mecz jest darmowy, za okazaniem wejściówki, które odbierać będzie można przed meczem przy wejściu od ul. Chałupnika. Jest to jedyny sposób na otrzymanie wejściówki. Zapraszamy!

Pół godziny przed pierwszym gwizdkiem przy Chałupnika swój mecz z Kablem rozpoczną rezerwy Wieczystej. Przy Parkowej "dwójka" zmierzy się z zajmującym 10 miejsce w tabeli Kablem Kraków.

Po południu o godz. 16:00 przy Chałupnika na boisko wybiegną nasi juniorzy. Mecz z MKS SMS Oświęcim będzie dla podopiecznych trenera Góreckiego okazją do czwartej z rzędu wygranej.

Wieczysta Kraków - Chełmianka Chełm
sobota, 06.05.2023 r. godz. 12:00

Kabel Kraków - Wieczysta II Kraków
sobota, 06.05.2023 r. godz. 11:30

Wieczysta Kraków - MKS SMS Oświęcim (juniorzy)
sobota, 06.05.2023 r. godz. 16:00