Przed ligowym weekendem

Przed ligowym weekendem

Debiut trenera Łobodzińskiego oraz początek ligowej wiosny juniorów i drugiej drużyny to najważniejsze wydarzenia zbliżającego się weekendu z Wieczystą.

W sobotę w południe pierwsza drużyna pod wodzą nowego trenera Wojciecha Łobodzińskiego zmierzy się z Orlętami Radzyń Podlaski. Nasi jutrzejsi rywale rundę wiosenną rozpoczęli od wygranej z KS Wiązownica, lecz później zanotowali dwie porażki. "Żółto-czarni" z kolei po dwóch wygranych w zeszły weekend w Sieniawie stracili komplet punktów.  

Szczególne zaproszenie na sobotnie spotkanie kierujemy w stronę naszych najmłodszych kibiców, dla których przygotowaliśmy dodatkowe atrakcje m.in. bańki mydlane, tatuaże brokatowe, słomki konstrukcyjne i balonowe zoo.

Przypominamy, że wejście jest darmowe, za okazaniem wejściówki, które odbierać będzie można przed meczem przy wejściu od ul. Chałupnika. Jest to jedyny sposób na otrzymanie wejściówki.

Rundę wiosenną w sobotę rozpoczynają również nasi juniorzy i rezerwy. Oba mecze Wieczysta rozegra jako gospodarz na sztucznym  boisku Hutnika Kraków. O godz. 15:30 juniorzy podejmować będą AP Profi Kraków, a po zakończeniu tego meczu, o godz. 18:00 swój mecz z Kmitą Zabierzów w klasie okręgowej rozegrają rezerwy.