Rezerwy z Pucharem!

Rezerwy Wieczystej w finale Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Kraków pokonały 7:1 Jutrzenkę Giebułtów i awansowały doo 1/8 finału PP na szczeblu MZPN.

Wynik już w 7 minucie otworzył Hubert Pachowicz, który w całym meczu dołożył jeszcze 2 bramki, kompletując hat-trick. Wieczysta II w środowy wieczór na stadionie Prądniczanki była drużyną o klasę lepszą nie pozostawiając złudzeń rywalom. W 44 minucie po rzucie karnym kontaktową bramkę dla Jutrzenki na 3:1 zdobył co prawda Rafał Grodzicki, ale kilkadziesiąt sekund później Piotr Madejski strzelił gola na 4:1. W drugije połowie "żółto-czarni" kontrolowali przebieg wydarzeń na boisku, dokładajć kolejne 3 trafienia i ostatecznie zwyciężyli 7:1.

Puchar Polski - finał na szczeblu Podokręgu Kraków, 09.11.2022 r. godz. 18:30
Wieczysta II Kraków - Jutrzenka Giebułtów 7:1 (4:1)
Pachowicz 7, 36, 80, Słonina 37, 59, Madejski 45, Banachowicz 84 - Grodzicki 44 (k)