Przed ligowym weekendem

Przed ligowym weekendem

Przed nami pierwszy listopadowy weekend z "żółto-czarnymi". Nasze drużyny o ligowe punkty walczyć będą na wyjeździe.

Po remisie w minioną sobotę z Avią Świdnik "żółto-czarnych" czeka wyjazd do Połańca. Zadanie zdobycia kompletu punktów z pozoru wydaje się łatwiejsze niż ostatnio, gdyż Czarni zajmują ostatnią pozycję w tabeli, mając tylko siedem punktów na koncie. Pamiętać należy jednak, że trzy z tych punktów nasi jutrzejsi rywale zdobyli u siebie w meczu z Cracovią II. Z pewnością w pojedynku z nami również tanio skóry nie sprzedadzą.

Ligowe rozgrywki w tym roku kończą rezerwy Wieczystej. W niedzielę w ostatnim meczu zmierzą się na wyjeździe ze Skawinką. Nie będzie to jednak ostatni mecz drużyny prowadzonej przez Łukasza Kubika. Już w środę "dwójką" w finale krakowskiego Pucharu Polski na stadionie Prądniczanki zagra z Jutrzenką Giebułtów.

Po bardzo dobrym październiku (4 wygrane i remis) z nadziejami na równie dobre wyniki, listopad rozpoczynają juniorzy. Szansę na zgarnięcie kompletu punktów będą mieli w sobotnie przedpołudnie w Limanowej. Ósma w tabeli Limanovia traci do "żółto-czarnych" tylko cztery punkty mając rozegrany jeden mecz mniej. Zapowiada się zatem wyrównany mecz.


Czarni Połaniec - Wieczysta Kraków
sobota, 05.11.2022 r. godz. 13:00

Skawinka Skawina - Wieczysta II Kraków
niedziela, 06.11.2022 r. godz. 14:00

Limanovia Limanowa - Wieczysta Kraków (juniorzy)
sobota, 05.11.2022 r. godz. 10:00