Nowe koszulki Wieczystej

Nowe koszulki Wieczystej

Niezmiernie nam miło zaprezentować Wam nowe koszulki Wieczystej!

Przygotowanie nowych, dedykowanych koszulek meczowych to efekt współpracy naszego klubu z firmami Nike i R-GOL. "Żółto-czarni" w nowych strojach występować będą przez najbliższe 2 sezony. Docelowo wszystkie nasze drużyny, łącznie z akademią, będą się pojawiać na boiskach w nowych, żółto-czarnych koszulkach.

Jesteśmy drugim polskim klubem w historii Nike, a obecnie jedynym, który będzie grał w dedykowanej koszulce. W Europie z takiej opcji korzysta m.in. Sporting Lizbona czy nasz sparingowy rywal RCD Mallorca - mówi Łukasz Ścigalski - Dyrektor Wykonawczy Wieczystej, odpowiedzialny za całe przedsięwzięcie.

Projekt przygotowany został w nawiązaniu do naszych żółto-czarnych barw. Nie są to koszulki z katalogu. Żadna inna drużyna nie będzie takiej miała. Dostępne będą jedynie dla naszych piłkarzy oraz kibiców. - uzupełnia Łukasz Ścigalski.

W nowych strojach Wieczysta wystąpi już w jutrzejszym meczu barażowym. Koszulki w kolorach żółtym i czarnym oraz w rozmiarach dla dorosłych (cena 229zł) i dzieci (cena 169zł) będzie można kupować w naszym sklepiku na stadionie jutro od godz. 14:00 do zakończenia meczu. 

We współpracy z firmą R-GOL uruchamiamy również możliwość zakupu koszulek on-line. Zachęcamy do składania zamówień na stronie www.zoltoczarni.pl. Wkrótce w sklepie internetowym pojawią się nasze pozostałe stroje i gadżety. Zapraszamy!