Czas na baraże!

Czas na baraże!

Po 322 dniach od rozpoczęcia sezonu 2021/22 przyszedł czas na decydujący moment. Jutro "żółto-czarni" rozpoczną finałową rozgrywkę, czyli baraże, których stawką jest awans do III ligi.

Wieczysta jako najlepszy zespół IV ligi małopolskiej gr. zachodniej zmierzy się z mistrzem grupy wschodniej, drużyną Bruk-Bet Termalica II Nieciecza. Stawką dwumeczu barażowego będzie awans do III ligi. Pierwszy mecz rozegrany zostanie w sobotę o godz. 15:00 na naszym stadionie przy ul. Chałupnika 16. Rewanż w najbliższy wtorek 28 czerwca o godz. 17:00 w Niecieczy.

W barażach nie obowiązuje zasada "goli na wyjeździe". Oznacza to, że jeśli po rozegraniu obu spotkań bilans punktów i bramek będzie równy, zarządzona będzie dogrywka 2x15 minut i przy dalszym braku rozstrzygnięcia seria rzutów karnych.

Przypomnijmy, obie drużyny spotkały się już ze sobą przy okazji finału Małopolskiego Pucharu Polski. 8 czerwca w Kalwarii Zebrzydowskiej lepsi okazali się "żółto-czarni", wygrywając 2:1.

Kibiców, którzy chcą obejrzeć sobotni mecz na żywo, informujemy, że wejście na stadion będzie darmowe, za okazaniem wejściówki, które odbierać będzie można przed meczem od godz. 14 przy wejściu na stadion od ul. Chałupnika. Jest to jedyny sposób na otrzymanie wejściówki. Zapraszamy!

Wieczysta Kraków - Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
sobota, 25.06.2022 r. godz. 15:00