Obronić trofeum

Obronić trofeum

Przed nami Małopolski Finał Pucharu Polski. O obronę trofeum i przepustkę na szczebel centralny zagramy jutro w Kalwarii Zebrzydowskiej z Bruk-Bet Termalica II Nieciecza.

Środowy mecz to przedsmak spotkań barażowych o awans do III ligi. Obie ekipy pewnie wygrały swojego IV-ligowe grupy i już niebawem walczyć ze sobą będą o awans na szczebel centralny.

Kalwaryjski finał Małopolskiego Pucharu Polski będzie również przepustką na szczebel centralny Fortuna Pucharu Polski. W minionym sezonie Wieczysta w 1/32 pokonała Chrobrego Głogów, by w kolejnej rundzie ulec krakowskiej Garbarni.

W drodze do finału "żółto-czarni" spotykali się z drużynami ze wschodniej części naszego województwa. Najpierw podopieczni Franciszka Smudy pewnie pokonali Okocimskiego Brzesko 8:0. Później w rzutach karnych, po pełnym emocji spotkaniu pokonali przeszkodę jaką był Poprad Muszyna. W półfinale rywalem było III-ligowe Podhale Nowy Targ. Tu Wieczysta nie pozostawiła złudzeń i wysoko zwyciężyła 6:2. W finale czeka nas kolejny przedstawiciel wschodniej Małopolski - rezerwy Bruk-Bet Termalica Nieciecza.

Zapraszamy naszych kibiców do śledzenia finałowego meczu poprzez transmisję internetową lub bezpośrednio na stadionie. Bilety na mecz, który rozegrany zostanie na stadionie Kalwarianki można nabywać tutaj.

⚽️ Wieczysta Kraków - Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
????️ Kalwaria Zebrzydowska, ul. Mickiewicza 16
???? środa, 08.06.2022 r.
???? 17:00