Akredytacje na mecze Wieczystej przy Chałupnika

Akredytacje na mecze Wieczystej przy Chałupnika

Wystartował proces akredytacyjny na mecze domowe Wieczystej Kraków w rundzie jesiennej. Wystartował proces akredytacyjny na mecze domowe Wieczystej Kraków w rundzie jesiennej.

W nowym sezonie wnioski o akredytacje należy składać za pośrednictwem systemu Accredito. Dziennikarze reprezentujący media sportowe, mogą ubiegać się o akredytację stałą na rundę jesienną, która obowiązywać będzie na wszystkie mecze domowe, oprócz spotkań centralnej fazy Pucharu Polski. Ponadto, na każdy mecz, będzie uruchamiany proces akredytacyjny na dane wydarzenie dla dziennikarzy, którzy nie posiadają akredytacji stałych.

> Akredytacje stałe na rundę jesienną

> Akredytacje na mecz z Clepardią Kraków (07.08.2021)

Informujemy jednocześnie, że złożenie wniosku nie oznacza automatycznego przyznania akredytacji. Po zakończeniu procesu każdy wnioskujący otrzyma decyzję o przyznaniu lub nieprzyznaniu akredytacji za pośrednictwem wiadomości e-mail. Decyzja ta jest ostateczna i odwołania nie będą uwzględnianie. Akredytacje odbierać będzie można w dniu meczu przy wejściu na stadion. Miejsce pracy fotoreporterów na płycie boiska znajduje się w strefie za bramkami oraz przy linii bocznej od strony trybuny, do wysokości linii pola karnego.