Przed derbami z Garbarnią

Po dokładnie 105 dniach przerwy "żółto-czarni" wybiegną na murawę stadionu przy Chałupnika. W sobotnim derbowym spotkaniu naszym rywalem będzie Garbarnia Kraków.

"Brązowi" ligową wiosnę inaugurowali meczem z Wisłoka Dębica. Po 45 minutach ubiegłotygodniowego meczu prowadzili u siebie 3:0. W drugiej połowie do roboty wzięli się jednak dębiczanie i doprowadzili do remisu. W tym czasie Wieczysta swój mecz rozgrywała w Skawinie. Skromne, ale bardzo cenne zwycięstwo nad Wiślanami Jaśkowice umocniło nas na pozycji lidera tabeli.

Przypomnijmy, w I rundzie 19 sierpnia przy Rydlówce lepsza była Wieczysta. Po trzech golach (dwóch z rzutów karnych) Denysa Favorova "żółto-czarni" prowadzili do przerwy 3:0. Po zmianie stron "Brązowi" złapali kontakt po trafianiach Kleca i Grzybowskiego, ale wyrównać im się nie udało i mecz zakończył się naszą wygraną 3:2.

Sobotni mecz rewanżowy rozpocznie się w południe. Przypominamy, że wstęp jest darmowy po okazaniu wejściówki, którą można będzie odbierać przed meczem przy wejściu od ul. Chałupnika. Jest to jedyny sposób na zdobycie wejściówki. Serdecznie zapraszamy!