Bez potknięcia. Wieczysta – Pcimianka 5:0.

Kontrolując przebieg meczu Wieczysta odniosła siódme zwycięstwo w sezonie pokonując Pcimiankę 5:0.

W 8 minucie z boku zagrał Bąk, a do przyjętej w polu karnym przez Gamrota piłki doskoczył Sławomir Peszko i zdobył pierwszą bramkę dla Wieczystej. Kapitan "żółto-czarnych" wynik na 2:0 podwyższył w 31 minucie. Dośrodkowanie Patrika Mišáka trafiła na głowę byłego reprezentanta Polski, który tym sposobem po raz drugi trafił do siatki Pcimianki.

Po zmianie stron "żółto-czarnym" wystarczyło 5 minut, aby rozstrzygnąć do końca losy meczu. Najpierw w 52 minucie przypomniał o sobie Radosław Majewski, który bezbłędnie wykonał rzut wolny. Chwilę później Jękota pokonał Bąk, a piątą bramkę w swoim stylu strzałem z dystansu zdobył Patrik Mišák. Pcimianka pod koniec spotkania mogła zaliczyć honorowe trafienie, ale dobitka Kuczka, mimo iż trafiła do siatki, to gola nie przyniosła, gdyż arbiter odgwizdał pozycję spaloną.

Keeza IV liga, 15.09.2021 r. godz. 16:30
Wieczysta Kraków – Pcimianka Pcim 5:0 (2:0)