10 goli na koniec klasy okręgowej

Z kompletem zwycięstw w sezonie Wieczysta awansowała do IV ligi. W sobotę w ostatnim meczu sezonu pokonała Zwierzynieckiego Kraków 10:2.

Klasa okręgowa 26.06.2021 r. godz. 15:00
Wieczysta Kraków – Zwierzyniecki Kraków 10:2 (4:1)
Pachowicz 14, 48, Szewczyk 24, 47, Majewski 33, 52, 74, Bąk 41, Madejski 54, 78 - Szmal 10, Dziura 55

Wieczysta: Krawczyk - Guzik, Michalski, Jampich (46 Jurkowski), Kura (46 Madejski) - Pietras (62 Krasuski) - Gamrot, Majewski - Bąk, Pachowicz (78 Piejak), Szewczyk (64 Peszko)

Zwierzyniecki: Teterycz - Klimas, Koczwara, Smolak (57 Orecki), Kluba (53 Baran) - Szmal (81 Galos), Pydyś, Rymarski, Młodnicki, Dziura (87 Maź) - Rutkowski

Mecz ze Zwierzynieckim rozpoczął się od niespodziewanego prowadzenia ostatniej drużyny w tabeli. Zbyt krótkie zagranie Kury wykorzystał Szmal. Zwierzyniecki nie cieszył się jednak zbyt długo z prowadzenia, gdyż chwilę później wyrównał Pachowicz, a po 10 minutach prowadzenie Wieczystej dał Szewczyk. Wieczysta w sumie w sobotę zdobyła 10 bramek. Niestety w drugiej połowie kolejny indywidualny błąd w naszej defensywnie wykorzystał Dziura, zdobywają drugą bramkę dla Zwierzynieckiego. Dwie stracone bramki w ostatniej kolejce to jedyne ligowe straty w rundzie jesiennej.