Burzowe derby dzielnicy dla Wieczystej

W derbowym pojedynku Wieczysta pewnie pokonała Prądniczankę 6:0. Skutecznością błysnął Krzysztof Szewczyk – autor 4 goli.

Klasa okręgowa, 22.06.2021 r. godz. 19:00
Prądniczanka Kraków - Wieczysta Kraków 0:6 (0:2)
Szewczyk 11, 27, 53, 70, Guzik 54, Majewski 72

Prądniczanka: Czarnecki - Rogóż, Florek, Półtorak - Przesławski, Wadowski (Polniak), Kawa, Pępkowski, Sąder (65 Samborski) - Grudnik, Kostuj oraz Polniak, Samborski, Podkowa, Sienkiewicz

Wieczysta: Miśkiewicz - Guzik, Michalski, Jampich, Kura - Gamrot (85 Pachowicz), Pietras (89 Urbański), Majewski - Kumah (68 Piejak), Szewczyk (80 Krasuski), Bąk (76 Madejski)

Wieczysta konsekwetnie realizowała swój plan na ten mecz starając się wysoko odbierać piłkę i budować szybkie akcje. Po drugiej bramce ze względu na załamanie pogody (burza i ulewa) arbiter przerwał zawody na ok. pół godziny. W drugiej połowie Wieczysta popisała się jeszcze większą skutecznością i pewnie pokonała sasiądów 6:0.