Odrabianie zaległości

W zaległym meczu XVII kolejki Wieczysta pokonała rezerwy Hutnika Kraków 2:0. Obie bramki dla naszej drużyny zdobył Radosław Majewski.

Środowy pojedynek nie był dla „żółto-czarnych” łatwym zadaniem. Rezerwy II-ligowca wysoko zawiesiły poprzeczkę i dopiero w ostatniej akcji po rzucie karnym padła druga bramka dla Wieczystej. Wcześniej, szczególnie w pierwszej połowie nasza drużyna miała kilka dogodnych sytuacji bramkowych, ale zawodziła skuteczność. Swoją dobrą postawą miejscowych ratował też bramkarz Adam Dul. Bez szans był jednak w 29 minucie, kiedy po strzale Majewskiego piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do bramki. W drugiej połowie Hutnik kilka razy starał się zagrozić bramce Miśkiewicza, ale brakowało konkretów. Ostatecznie wynik został ustalony wspomnianym rzutem karnym i Wieczysta zainkasowała kolejne 3 punkty kończąc mecz bez straty gola.