Piast rozbity po przerwie

Dopiero po godzinie gry Wieczysta wskoczyła na swoje właściwe obroty i rozstrzygnęła wysoko mecz w Wołowicach.

Miejscowy Piast długo utrzymywał bezbramkowy remis. Gra Wieczystej nie była płynna, a w bramce gospodarzy bardzo dobrze spisywał się bramkarz Piotr Syrek. W 32 minucie w polu karnym sfaulowany został Kumah, a Radosław Majewski bezbłędnie wykorzystał rzut karny i mur obronny Piasta został skruszony. Po przerwie dużo lepsza gra Wieczystej i opadający z sił gospodarze sprawiły, że worek z bramkami rozwiązał się całkowicie. Swoje trafienia zanotował Sławomir Peszko, a drugą bramkę dołożył Majewski. Do siatki po rzucie rożnym trafił też Frańczak, a pod koniec meczu wynik na 7:0 dla „żółto-czarnych” ustalili zmiennicy – Bąk i Zieliński.

Klasa okręgowa, 08.05.2021 r. godz. 15:00
Piast Wołowice – Wieczysta Kraków 0:7 (0:1)