Zaczynamy!

Zaczynamy!

Po wielu miesiącach przerwy spowodowanej pandemią w końcu wracamy do ligowych zmagań. W pierwszym naszym meczu sezonu 2020/21 rywalem "żółto-czarnych" przy Chałupnika będzie drużyna rezerw krakowskiego Hutnika.

Sezon 2020/21 w krakowskiej klasie okręgowej rozpoczął się w miniony weekend. W I kolejce nasza drużyna pauzowała. Dzisiejsi nasi rywale – Hutnik II na Suchych Stawach podejmował natomiast beniaminka ligi Zwierzyniecki Kraków. Będący faworytem Hutnicy dobrze rozpoczęli spotkanie, ale w drugiej połowie pachniało sensacją, gdy beniaminek prowadził 3:2. Ostatecznie jednak Hutnik wygrał to spotkanie 4:3 i dopisał do swojego konta pierwsze 3 punkty.

Dziś rezerwy Hutnika, być może wzmocnione zawodnikami z pierwszej drużyny, sprawdzą formę Wieczystej. Zapowiada się zatem zacięte i wyrównane spotkanie, z którego liczymy, że zwycięsko wyjdą „żółto-czarni”.

Zapraszamy wszystkich na godz. 18:00 na stadion przy Chałupnika, a tych, którzy nie mogą osobiście pojawić się na meczu do śledzenia transmisji online :