Rozbici w sparingu

Nie był to dobry mecz sparingowy w naszym wykonaniu. Po kiepskiej pierwszej połowie przegrywaliśmy z drużyną Pcimianki aż 0:3. Po przerwie obraz gry się poprawił, ale stać nas było tylko na jedno trafienie autorstwa Sławomira Peszko z rzutu karnego.

Nie minęło 60 sekund od pierwszego gwizdka a przyjezdni prowadzili już 1:0. Parę minut później bliźniacza akcja Pcimianki lewą stroną zakończyła się drugą bramką. Dopełnieniem słabej połowy w naszym wykonaniu była trzecia bramka, kiedy to w polu karnym bezradnie patrzyliśmy jak rywale dobijają piłkę do siatki.

W drugiej połowie gra wyglądał już lepiej, udało nam się zdobyć tylko jedną bramkę. Po faulu na Skrzypku rzut karny wykorzystał Sławomir Peszko.

Sparing, 25.07.2020 r. godz. 11:00
Wieczysta Kraków – Pcimianka Pcim 1:3 (0:3)
Peszko 59 (k) – Sołtys 1, Luberda 5, Piekarczyk 39

Wieczysta: testowany (46 Drzewiecki) – Frańczak (46 Pachowicz), Jampich, Jurkowski, Korczyk (60 Kura) – Guzik, Kołodziej, Zieliński (46 Gawęcki), Krasuski (70 Buras), Madejski (46 Skrzypek) - Peszko