Belek2020 - Zdobyć Olimp

Drugi sparing na tureckiej ziemi zakończył się naszą porażką 0:2. Olimp Chimki – przedstawiciel II ligi rosyjskiej szczególnie w drugiej połowie okazał się drużyną lepszą od Wieczystej.

Pierwsza połowa była bardzo dobra w wykonaniu naszej drużyny. Zawodnicy bezbłędnie realizowali przedmeczowe założenia taktyczne i tylko brakło skuteczności pod bramką rywali.

W przerwie nasi rywale dokonali kilku zmian czym zdecydowanie poprawili jakość swojej gry. Dodatkowo zmęczenie ostatnimi treningami naszych zawodników spowodowało, że Rosjanie osiągnęli przewagę, którą szybko udokumentowali dwoma bramkami. W drugiej połowie to Olimp kontrolował sytuację na boisku i byli od nas drużyną lepszą.

Sparing z tak wymagającym rywalem pozostanie świetnym materiałem szkoleniowym do analizy i liczymy, że zaprocentuje w rozgrywkach mistrzowskich.