Sparing: Bruk-Bet Termalica Nieciecza II - Wieczysta 1:4

Pierwszy w sparing w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej zakończył się wygraną Wieczystej 4:1.

Pierwsza połowa była wyrównana, choć to Wieczysta częściej posiadała piłkę. W 30 minucie sfaulowany w polu karnym został Damian Guzik, ale z 11 metrów spudłował Adrian Frańczak. Niewykorzystana sytuacja zemściła się w ostatniej minucie pierwszej połowy, kiedy to gola dającego prowadzenie miejscowym zdobył Hubert Kolano. Po zmianie stron "żółto-czarni" byli zdecydowanie konkretniejsi. W 50 minucie testowany Łukasz Skrzypek po akcji lewą stroną wyrównał na 1:1. Kwadrans później po podaniu Macieja Bębenka na 2:1 podwyższył Paweł Słonina. Chwilę później ponownie do bramki trafił Skrzypek, a wynik na 4:1 ustalił Słonina finalizując akcję Skrzypka.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza II - Wieczysta 1:4 (1:0)
Kolano 45 - Skrzypek 50, 69, Słonina 65, 76

Wieczysta: Miśkiewicz (46 Drzewiecki) – Frańczak, Kalemba (46 Makuch), Piwowarczyk, Niechciał (82 Łucarz) – Guzik (46 Bębenek), Urbański (77 Fryc), Gawęcki (56 Buras), Zieliński (46 Skrzypek), Smuczyński (66 Banachowicz) – Pachowicz (46 Słonina)