Wszystko co złe

To nie był udany dzień dla "zółto-czarnych". Po słabej grze przegraliśmy z Nadwiślanem 2:3 i w tabeli zrównaliśmy się punktami ze Skawinką.

Klasa okręgowa, 11.05.2019 r. godz. 13:00
Nadwiślan Kraków - Wieczysta Kraków 3:2 (2:0)
Sala 1, Ścieszka 11, Zeszczuk 73 - Guja 51, Bębenek 84

Sędziował: Sebastian Kransy
Czerwona kartka: M'bodj
Widzów: 150

Nadwiślan: Szkodny - Rodzeń, Grochola, M'bodj, Ruszkiewicz - Smbatyan, Czarnik, Sawczuk, Sala, Zeszczuk - Ścieszka

Wieczysta: Mytych - Ptak (46 Guzik), Makuch, Górka, Niechciał - Bębenek, Fryc, Buras, Iwan, Madejski - Guja

Gdy pierwsza akcja gospodarzy przyniosła gola, można było mieć jeszcze nadzieję, że "żółto-czarni" odrobią straty. Gdy po 10 minutach było 0:2 nadzieja zaczęła mieszać się z obawą. Z obawą, która wynikała z obrazu gry. Dziś Wieczystej z wielkim trudem przychodziło konstruowanie akcji, a jeśli udało się dobrze rozegrać piłkę na przeszkodzie stawał dobrze dysponowany bramkarz Nadwiślana. W drugiej połowie nasi zawodnicy zaczęli odrabiać straty, ale szło to opornie i ostatecznie przegraliśmy pierwszy mecz w rundzie wiosennej 2:3.