Pucharowa formalność

W III rundzie okręgowego Pucharu Polski Wieczysta trafiła na grającą w C-klasie Spartę Przeginia Duchowna. Obowiązkiem "żółto-czarnych" w takim wypadku było zwycięstwo.

III runda - Puchar Polski, 30.08.2017 r. godz. 17:00
Sparta Przeginia Duchowna - Wieczysta Kraków 0:7 (0:2)
Banachowicz 16, Duniec 38, Witek 51, 56, Grzyb 57, 73, Sroczyński 67,

Sędziował: Mateusz Pytel
Żółta kartka: Płatek

Sparta: Wróbel - Bigaj, Gazeł, Grzesiak, Kołacz (60 Sokołowski), Małkiewicz, Płatek, Zając (70 Smółka), Żak, Zalarski, Żmuda

Wieczysta: Ryś (46 Baranik) - J. Świątek, Świst, Górka, Niechciał - Suchan, Fryc, Fudali, Duniec (46 Grzyb), Banachowicz (46 Sroczyński) - Witek (60 M. Świątek)

W III rundzie Pucharu Polski Wieczysta trafiła na grająca na co dzień w C-klasie Spartę Przeginia Duchowna. Faworyt tego spotkania mógł być tylko jeden. W pierwszej połowie ambitnie grający rywale stawiali opór "żółto-czarnym" i dali wbić sobie tylko 2 gole. Worek z bramkami rozwiązał się po przerwie. Dwie bramki Szymona Witka, dwie Bartłomieja Grzyba i jedna Tomasza Sroczyńskiego zapewniły Wieczystej okazałe zwycięstwo 7:0.