Trzy punkty zgarnięte, styl do poprawy

Zadanie na inaugurację rundy wiosennej zostało wykonane. Wieczysta pokonała Krakusa Swoszowice 2:0. Do poprawy po sobotnim spotkaniu zostaje styl.

Mimo, że Wieczysta była bezsprzecznym faworytem tego spotkania, to w sobotnie popołudnie na boisku ciężko było to dostrzec. Owszem przewaga w posiadaniu piłki była po stronie "żółto-czarnych", ale akcje budowane było powoli i niedokładnie. Dość powiedzieć, że jedyny celny strzał na bramkę w I połowie oddał Filip Fryc egzekwując rzut karny, który przyniósł gola na 1:0.

Druga połowa była już lepsza w naszym wykonaniu. Sporo ożywienia do gry wnieśli zmiennicy - Kamil Banachowicz i Bartek Grzyb. To właśnie ten drugi strzałem z dystansu wykończył jedną z ofensywnych akcji, zdobywając tym samym gola na 2:0.

Wieczysta dopisała w ten sposób kolejne 3 punkty do swojego konta, a liczymy, że już kolejne spotkania - pucharowe w środę ze Skawinką i derbowe w sobotę z Dąbskim oprócz dobrego wyniku przyniosą grę, do jakiej Wieczysta nas w ostatnim czasie przyzwyczaiła.

A klasa, 25.03.2017 r. godz. 14:00
Wieczysta Kraków - Krakus Swoszowice 2:0 (1:0)