Wieczysta gromi w derbach dzielnicy!

W sobotnim meczu z rezerwami Prądniczanki Wieczysta nie pozostawiła złudzeń kto jest lepszy. „Żółto-czarni” wygrali pewnie i wysoko 6:0, a hat-trickiem popisał się Kamil Banachowicz.

Wieczysta podobnie jak w poprzednich spotkaniach zdecydowanie dominowała na boisku. To jednak goście mogli zdobyć pierwszą bramkę. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i główce Jacka Matyji piłka odbiła się od poprzeczki.

Po 25 minutach gry sędzia zarządził przerwę na uzupełnienie płynów. Podziałało ona wyjątkowo dobrze na Wieczystą, ponieważ zaraz potem Bartek Grzyb strzałem z 16 metrów zdobył pierwszą bramkę, a do przerwy bramkarz Prądniczanki jeszcze czterokrotnie musiał wyciągać piłkę z siatki.

Po zmianie stron tempo gry trochę spadło, ale nadal na boisku dominowała Wieczysta. Nasi zawodnicy udowodnili to tylko jedną bramkę – Kamil Banachowicz po podaniu Grześka Kwietnia skompletował hat-trick.

Wieczysta kolejny raz zdecydowanie pokonała swojego rywala nie pozostawiając złudzeń kto jest lepszy i najprawdopodobniej (biorąc pod uwagę bilans bramkowy) do następnej kolejny przystępować będzie z pozycji lidera.

A klasa, 10.09.2016 r. godz. 11:00
Wieczysta Kraków - Prądniczanka II Kraków 6:0 (5:0)